Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING


درباره ما

 

 

 

 

رزومه شرکت:

شرکت  دارو پردیس پخش ایرانیان در سال 1387 تاسیس گردیده است . هدف از تاسیس شرکت ایجاد ارتباطی مستقیم جهت تهیه ، خرید و واردات محصولات یونیک و مورد نیاز اقشار مختلف جامعه بوده و در کنار امور اقتصادی نگاهی نیز به رفع مشکلات پزشکان ، پرستاران و بیماران را داشته باشد.
1-لذا اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت ویتاتک امریکا جهت تهیه و خرید مکمل های غذایی رژیمی نموده لذا پس از اخذ نمایندگی و مجوز OFAC از دولت امریکا ( جهت اجازه واردات مستقیم به ایران ) و مجوز IRC از وزارت بهداشت و درمان نسبت به واردات و توزیع دو قلم کلسیم به همراه ویتامین د3 با املاح معدنی و کلسیم صدف دریایی به همراه ویتامین د3 نموده است .
 2-در راستای اهداف شرکت و تسهیل در کمک رسانی و یاری به پرستاران و کادر وابسته آنها نمایندگی محصولات بهداشتی Cleanis کشور فرانسه اخذ گردید .
محصولات فوق شامل کیسه و پودر های جاذب و جمع آوری کننده ادرار ، مدفوع و ...... بوده که به شکل ژل فاقد بو و نشت تبدیل میگردد.
این کیسه ها در انواع مختلف * ادرار آقایان  * لگن بیمار  * صندلی های متحرک توالت فرنگی  * توالت فرنگی های ثابت  * تهوع و پودر های جاذب بوده که به ازای هرگرم پودر و یا پد از 65 الی 450 برابر وزن خود قادر به جمع آوری هستند .
لازم به ذکر است محصولات فوق از جنس پلی اتیلن و سازگار با محیط زیست بوده و مجدداً به چرخه طبیعت باز میگردند و استفاده از این محصولات از انتشار هرگونه آلودگی و عفونت در محیط های بیمارستانی ، منازل و جامعه جلوگیری مینماید.
 3-پیرو کمک به رفع نیاز جامعه پزشکی ، دماسنج غیر تماسی شرکت Tecnimed ایتالیا مورد بررسی قرارگرفت و قابل ذکر است که محصولات این شرکتPate  بوده و در کشور ایتالیا تولید میگردد این دستگاه این امکان را به پزشکان ، پرستاران و کادر درمانی میدهد که بدون نیاز به همکاری بیماران و تماس با آنها در وضعیت های مختلف ( خواب ، کما ، سوختگی های شدید ، نوزادان و ... ) از فاصله 3 سانتی متری با صحت و دقت بالا از میزان دمای اندازه گیری شده با کمترین میزان خطا با اطلاع شوند.
دماسنج فوق قادر به اندازه گیری دمای محیط اتاق ، دمای شیشه شیر کودکان ، دمای آب وان حمام کودک ، دمای سطح زخم میباشد که اندازه گیری دمای بدن بیمار از روی سطوح بدن چون پیشانی ، روی پلک ، زیر گوش ،  ناحیه ناف و رکتال (مقعد) امکان پذیر بوده و اندازه گیری صحیح و تشخیص سریع را برای پزشکان هموار مینماید .
 
4-چسب ضد زخم های دهانی After RemeSense محصول کشور بلژیک جهت کاهش ، التیام درد و سوزش انواع زخم های دهانی (آفت ، زدگی حاصل از دندان مصنوعی ، ارتودنسی ، بیماری بهجت و....) میباشد که بدلیل عدم وجود کورتیکواستروئید ها در فرمولاسیون آن قابلیت تجویز برای کلیه سنین و بانوان باردار و کودکان را دارد.
چسب فوق را در محل زخم داخل دهان چسبانده شده و در کنار التیام و جلوگیری از سوزش ؛ پوششی به روی زخم ایجاد نموده که از تماس با هرگونه مواد غذایی و آشامیدنی جلوگیری نموده و باعث ایجاد آرامش در بیمار میگردد.
اهداف شرکت : شرکت پیرو اهداف و نظرگاه های خود در پی محصولات جدیدتری از کشورهای دیگر دنیا نیز میباشد که متعاقبا ً پس از طی مراحل قانونی نسبت به ارائه اطلاعات جامع تری خدمتتان اعلام میگردد.